Lietaus nuvedimo sistemos » Bryza

BRYZA lietaus nuvedimo sistema

 

Sistema sukurta naudoti sunkiomis oro sąlygomis, todėl puikiai atlaiko lietų, vėją, sniego bei ledo apkrovas. Visos „BRYZA“ sudedamosios dalys idealiai atitinka viena kitą, jos jungiamos bei tvirtinamos itin paprastai ir suprojektuotos taip, kad montuojant nereikėtų specialių instrumentų ar medžiagų. Sistema pagaminta iš aukštos kokybės plastiko , todėl ji ilgus metus lieka funkcionali ir atrodo estetiškai.   

 

Kodėl verta rinktis lietaus nuvedimo sistemą BRYZA

.

BRYZA tai naujovė latakų sistemų rinkoje, pasirodžiusi apyvartoje 2004 metų pradžioje. Pastabos, pateiktos dėl veikiančių sistemų, leido sukurti naujovišką gaminį pašalinant jau esamų sistemų netikslumus.Inžinerinės žinios, šiuolaikiškos technologijos ir aukštos kokybės komponentai, paremti daugelio metų patirtimi, igyta perdirbant plastmases, lėmė, kad buvo sukurtas puikus gaminys ir patikima markė, pateikiant šiame segmente aukščiausią kokybę.

Iš PVC pagamintiems elementams būdinga nedidelė masė, visiškas atsparumas atmosferos veiksniams, spalvos patvarumas patvirtintas laboratoriniais tyrimais ir sendinimo testais, atliktais pagal normos PN-EN 607:2005, PN-EN 1462:2005, PN-EN 12200:2002 reikalavimus.

Subtili klasikinių formų elegancija, montavimo lengvumas ir šešių spalvų gama leis patenkinti Jūsų poreikius.

 

 

Susisiekite su mumis!